Контактна інформація

Спростування для ЗMI!

Даною статтею ми публічно спростовуємо інформацію, представлену в засобах масової інформації, що стосується причетності компанії "Кратія" до корупційних схем при реєстрації лікарських засобів.

«Кратія» - команда, що складається з більш ніж 40 висококласних фахівців, є визнаним лідером в Україні в найбільш складних, з регульованих, секторах економіки: фармацевтичному і медичному.

«Кратія» протягом 11 років представляє найбільших світових виробників ліків і медичного обладнання, надаючи професійні консультації та високий рівень сервісу.

Реєстраційні досьє на кожен з продуктів збираються в суворій відповідності до законодавчих вимог і можуть бути перевірені будь-яким компетентним державним органом в рамках чинного законодавства.

Співробітники компанії "Кратія" вибудовують і підтримують виключно професійні, чесні і об'єктивні відносини з працівниками охорони здоров'я, представниками державної влади та експертних організацій, з якими взаємодіють.

У своїй діяльності ми керуємося високими принципами ділової етики і строго дотримуємося антикорупційної політики https://cratia.ua/uk/pro-kompaniyu-kratiya/kodeks-vedeniya-biznesa.html

Наша діяльність постійно проходить моніторинг спеціалізованих організацій, таких як PSCI (Pharmaceutical Supply Chain Initiative) і Bureau Veritas, а також - численному моніторингу зі сторони Клієнтів.

Ми підпадаємо під дію положень щодо боротьби з хабарництвом і корупцією, що містяться в численних правових нормах, таких як Закон Великобританії «Про боротьбу з хабарництвом» (UK Bribery Act), Закон США «Про боротьбу з практикою корупції за кордоном» (FCPA), а так само Закон України "Про запобігання корупції" та інших національних діючих нормативних правових актах.

Репутація компанії підтверджується позитивними відгуками клієнтів і сотнями антикорупційних аудитів з боку виробників з країн Європейського союзу, США, Японії, Канади, Австралії, Великобританії, Швейцарії та інших країн з суворою відповідальністю за корупційні порушення.

Станом на 28 грудня 2017 року:

• нам не відомо щодо будь-яких слідчих заходів, в яких компанія "Кратія" або її співробітники фігурували б свідками, або підозрюваними;

• ми не отримували жодних звернень чи запитів зі сторони правоохоронних органів.

Як реакція на кожну з публікацій нами будуть подані позови в суди з метою відстоювання ділової репутації.

 

Подані позови:

Позовна заява на ім'я Руслана Якушева;