Перейти до основного вмісту

Про компанію “Кратія”

“Кратія” - група компаній, що надають професійні регуляторні послуги з реєстрації (маркетингової авторизації), управління безпекою та якістю медичної продукції в Україні та країнах СНД. В фокусі знаходяться лікарські засоби, медичні вироби та медична техніка, спеціальні харчові продукти, засоби для дезінфекції та косметичні засоби.

Станом на 2019 рік співпрацює з більш ніж 600 виробниками медичних виробів та техніки, більше ніж 140 виробниками фармацевтичної продукції, більш ніж 150 виробниками косметичних засобів та спеціальних харчових продуктів. 

Наша робота суттєво полегшує доступ до сучасних та якісних медичних продуктів.

Портфоліо компанії включає:

  • понад 80 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 500 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 200 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.

Кратія не здійснює дистриб’юцію та маркетинг, не пов’язана з державними службовцями, політичними діячами та партіями. Ми не допускаємо конфлікт інтересів, в однаковій мірі цінуємо кожного партнера, наслідуємо кодекс ведення бізнесу та строго дотримуємось політики конфіденційності. Ми неухильно виконуємо локальні і міжнародні законодавчі вимоги, представляючи виробників в компетентних органах.

Історія:

“Кратія” була заснована в 2006 році групою регуляторних спеціалістів.

З 2009 року є членом Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації Операторів Ринку Медичних Виробів з 2012 року, Американської Торгової Палати в Україні з 2013 року.

В 2015 році був отриманий позитивний висновок за результатами аудиту PSCI (Pharmaceutical Supply Chain Initiative).

В 2016 році система управління якістю пройшла сертифікацію Bureau Veritas на відповідність стандарту ISO 9001:2015.

На сьогоднішній день, Кратія - визнаний експерт з регуляторних питань. Нас запрошують в якості доповідачів на заходи ВООЗ, ми беремо участь в робочих групах компетентних органів і Асоціацій, публікуємо статті в національних і міжнародних спеціалізованих ЗМІ.

Команда:

Наш успіх ґрунтується на прекрасній команді професіоналів, кожен з яких є експертом в своїй справі, і постійно вдосконалює свої знання і навички. Наша команда швидко росте і поповнюється як штатними, так і позаштатними спеціалістами. Ми всі вболіваємо за проект, любимо клієнта і націлені на результат.

Менеджери по роботі з ключовими клієнтами

Максим Володимирович Багрєєв

Керуючий партнер

Вища фінансово-економічна освіта, більше 14 років досвіду роботи в регуляторній сфері, управління безпекою та якістю лікарських засобів та медичних виробів. Більше 300 сторінок публікацій на регуляторну тематику в системах Tarius, Thomson Reuters, Informa Lifescience та національних спеціалізованих ЗМІ. Вільне володіння англійською мовою, відмінне знання регуляторного законодавства України, СНД та ЄС.

Ірина Юріївнва Бурцева

Виконавчий директор

Вища фінансово-економічна освіта. Досвід роботи в області адміністрування більше 15 років. Основний напрямок в діяльності компанії - побудова взаємовідносин з Замовниками і організація роботи компанії.

Алла Василівна Пастух

Керівник відділу якості

Вища біологічна освіта, спеціальність - біолог-біофізик. Досвід роботи - 19 років. Спеціалізація в сфері визнання / сертифікації відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP, контролі якості лікарських засобів, проведенні аудитів виробництва лікарських засобів і аудитів на відповідність елементів системи якості підприємства ліцензійним умовам імпорту та оптової торгівлі лікарських засобів. Автор ряду наукових статей, участь у семінарах, тренінгах. Знання регуляторного законодавства України і ЄС.

Вікторія Іванівна Мороз

Фахівець по ключових клієнтах

Бакалавр з біотехнології та біоінженерії та магістр з біомедичної інженерії. Друга магістерська спеціальність з якості, стандартизації та сертифікації. Досвід роботи у сфері регулювання медичних виробів - понад 4 роки.

Департамент з реєстрації лікарських засобів

Наталія Володимирівна Кіндуріс

Заступник директора

Вища фармацевтична освіта, досвід роботи в сфері реєстрації лікарських засобів більш 18 років, відмінне знання українського та міжнародного законодавства. Керує департаментом з питань, пов'язаних з реєстрацією, перереєстрацією та внесенням змін і безпосередньо контактує з регуляторними органами на території України.

Марина Анатоліївна Козлова

Керівник відділу реєстрації лікарських засобів

Вища хіміко-фармацевтична освіта, більше 10 років досвіду роботи у контрольно-аналітичній лабораторії та більше 17 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів. Керує та координує роботу back-офісу.

Дмитро Володимирович Андрущик

Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хіміко-технологічна освіта. Досвід роботи більше 10 років у галузі контролю якості лікарських засобів та більше 7 років у реєстрації лікарських засобів.

Тетяна Миколаївна Кузнєцова

Спеціаліст відділу реєстрації лікарських засобів

Вища хімічна освіта, більше 8 років досвіду роботи у лабораторії контролю якості лікарських засобів та більше 10 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів.

Ольга Володимирівна Левчук

Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хімічна освіта. Досвід роботи більше 10 років у галузі контролю якості лікарських засобів та більше 6 років у реєстрації лікарських засобів.

Наталія Гриценко

Менеджер відділу реєстрації лікарських засобів

Вища освіта в галузі біотехнології, друга вища освіта - фінанси. Кандидат технічних наук. Досвід науково-дослідницької роботи 10 років. Наукові публікації в міжнародних виданнях, участь в наукових конференціях.

Олег Володимирович Коковський

Менеджер відділу реєстрації лікарських засобів

Вища фармацевтична освіта. 2 роки роботи у фармдистрибюції, більше 9 років роботи у сфері державної реєстрації лікарських засобів.

Наталія Василівна Ліпісієнко

Спеціаліст відділу реєстрації лікарських засобів

Вища освіта за спеціальністю Біотехнологія. Досвід роботи в реєстрації лікарських засобів більше 7 років.

Департамент міжнародної реєстрації продуктів

Людмила Олексіївна Шумляк

Керівник департаменту з міжнародної реєстрації

Вища біологічна освіта. Спеціальність - вірусологія, біологія. Робота за фахом понад 10 років. Знання регуляторного законодавства країн СНД в області реєстрації лікарських засобів, медичних виробів, спеціальних харчових і косметичних продуктів. Досвід роботи в реєстрації медичних продуктів в регіоні СНД більше 6 років.

Юлія Валеріївна Пікалова

Менеджер з міжнародної реєстрації

рактичний досвід в реєстрації лікарських засобів і знання законодавства країн СНД та Далекосхідного ринку.

Ольга Олександрівна Андрющенко

Менеджер з міжнародної реєстрації

Вища фармацевтична і хіміко-технологічна освіта. Понад 7 років досвіду роботи в сфері реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та медичних виробів, спеціальних харчових і косметичних продуктів в країнах СНД, Африки та ЄС.

Медичний відділ

Валерія Володимирівна Сичова

Медичний директор

Вища медична освіта, спеціальність - лікувальна справа. Кандидат медичних наук в області вірусології і імунології. Досвід роботи за фахом понад 25 років, в тому числі в медичному бізнесі понад 20 років: медичні вироби, лікарські засоби. Власні наукові публікації, регулярне проходження тренінгів.

Сергій Євгенович Кірєєв

Експерт-клініцист, редактор

Вища медична освіта, спеціальність – педіатрія, дитяча неврологія. Досвід роботи з перекладами медичної документації більше 20 років, в тому числі з використанням CAT-програм. Публікації в спеціалізованих і популярних виданнях. Доповідач на міжнародних наукових конференціях.

Володимир Михайлович Кадзюба

Медичний експерт-редактор

Вища медична освіта, спеціальність - педіатрія. Досвід роботи за спеціальністю понад 7 років. Публікації в спеціалізованих і популярних виданнях. Учасник міжнародних наукових конференцій. Відмінне знання професійної англійської мови.

Вікторія Вікторівна Лисиця

Медичний редактор

Вища медична освіта, спеціальність - педіатрія, дитяча неврологія. Досвід роботи за фахом понад 30 років. Публікації у спеціалізованих виданнях. Досвід перекладів медичної документації 5 років.

Департамент фармаконагляду

Ольга Миколаївна Іванова

Керівник департаменту фармаконагляду

Вища біологічна освіта, спеціальність – біолог-цитолог. Кандидат медичних наук за спеціальністю гістологія, цитологія, ембріологія. Досвід роботи за фахом понад 25 років (82 наукові публікації, участь в наукових конференціях), в тому числі понад 5 років – в фармацевтичному бізнесі: доклінічні дослідження (лікарські засоби, медичні вироби), реєстрація, фармаконагляд. Знання законодавства України, ЄАЕС, стандартів ЄС щодо фармаконагляду та реєстрації лікарських засобів.

Володимир Олександрович Кучма

Спеціаліст з фармаконагляду

Вища медична та фармацевтична освіта. Більше 6 років роботи в сфері державної реєстрації лікарських засобів / фармаконагляду. Відповідна кваліфікація і знання законодавства України, правил і стандартів Європейського Союзу в реєстрації лікарських засобів / фармаконагляду.

Ігор Олександрович Шкляревич

Спеціаліст з фармаконагляду

Вища фармацевтична освіта, магістр фармації. Більше 5 років роботи в сфері державної реєстрації лікарських засобів / фармаконагляду. Відповідна кваліфікація і знання українського та міжнародного законодавства у сфері реєстрації лікарських засобів / фармаконагляду. Публікації, участь у наукових конференціях.

Марина Станіславівна Михайлюк

Менеджер з фаркаконаздору в країнах СНД

Вища фармацевтична освіта. Більше 3 років роботи в сфері фармаконагляду. Відповідна кваліфікація і знання законодавства України, ЄАЕС, СНД, стандартів ЄС щодо фармаконагляду.

Департамент управління якістю продукції, стандартизації та сертифікації виробництва

Дар’я Костянтинівна Пономарьова

Спеціаліст з якості

Вища освіта, спеціальність - ветеринарна медицина. Друга вища освіта за спеціальністю "Якість, стандартизація та сертифікація". Знання регуляторних вимог в сфері контролю якості лікарських засобів та GMP-сертифікації. Досвід роботи у фармацевтичній сфері більше 4 років.

Катерина Володимирівна Грицаєнко

Спеціаліст з якості

Вища фармацевтична освіта. Магістр зі спеціальності "Якість, стандартизація та сертифікація продукції та послуг". Досвід роботи у фармацевтичній галузі понад 8 років. У сфері ліцензування та сертифікації більше 5 років.

Анастасія Миколаївна Коваль

Спеціаліст з якості

Вища технічна освіта за спеціальністю " Біотехнологія і біоінженерія"

Департамент сертифікації та оцінки відповідності виробів медичного призначення та техніки

Алла Олександрівна Сомик

Керівник відділу оцінки відповідності

Вища технічна освіта за фахом «Біомедична інженерія». Проведення аудитів вітчизняних та закордонних виробників. Написання та сертифікація систем управління якості, постановка виробництва. Підготовка технічної документації для отримання СЕ маркування. Досвід роботи у регуляторній сфері більше 19 років, проведення процедур реєстрації та оцінки відповідності медичних виробів.  Проведення тематичних семінарів.

Ганна Валеріївна Гнатюк

Керівник напрямку уповноваженого представника 

Вища технічна освіта за фахом "Біомедична інженерія". Наукові публікації, участь в міжнародних наукових конференціях. Досвід роботи в регуляторній сфері - більше 5 років. Проведення тематичних семінарів.

Дарья Віталіівна Кустовська  

Головний спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності  

Вища освіта в сфері медичного приладобудування. Наукові публікації, участь в міжнародних конференціях. Досвід роботи в регуляторній сфері - більше 4 років. 

Олександра Олександрівна Феч 

Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Бакалавр з біомедичної інженерії. Магістр з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки. Знання регуляторного законодавства щодо медичних виробів. Досвід роботи в регуляторній сфері - більше 3 років. 

Олена Михайлівна Учаєва 

Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності     

Вища освіта зі знанням англійської та японської мов. Знання регуляторного законодавства щодо медичних виробів. Досвід роботи понад 6 років.

Тетяна Олександрівна Прозорова

Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Магістр екологіі і охорони навколишнього середовища. Загальний стаж роботи  18 років з них 7 років в метрологічній сфері і в області регуляторного законодавства на медичні вироби більше 5 років.

Аліна Михайлівна Єрмак

Фахівець із сертификації та оцінки відповідності

Вища освіта за спеціальністю "Біотехнологія". Магістр за спеціальністю "Якість, стандартизація та сертифікація". Досвід роботи у лабораторії за напрямком "Мікробіологія" більше 3 років. Досвід роботи у регуляторній сфері більше 6 років.

Ольга Павловна Покас

Фахівець із сертификації та оцінки відповідності
Вища освіта за спеціальністю "Промислова біотехнологія". Досвід роботи в регуляторній сфері - більше 10 років.

Марія Костянтинівна Бажан

Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Вища формацевтична освіта за спеціальністю "Технологія фармацевтичних препаратів". Досвід роботи на фармацевтичному виробництві понад 10 років. Досвід роботи в регуляторній сфері - 1 рік.

Світлана Юріївна Кавецька

Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Вища технічна освіта за фахом «Хімічні технології». Друга вища освіта за спеціальністю «Облік і аудит». Досвід роботи в хімічній лабораторії більше 4 років. Досвід роботи в регуляторній сфері -  більше 2 років.

Романюк Ольга Олександрівна

Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Вища технічна освіта. Фахівець з сертифікації вітчизняного виробництва. Досвід роботи в системах управління якістю більше 10 років.

FMCG

Інна Сергіївна Капиця

Спеціаліст відділу FMCG

Вища освіта за спеціальністю «Біотехнологія». Знання регуляторних вимог в області дієтичних добавок та косметичних засобів.  Понад 3 роки досвіду роботи в хімічній лабораторії, в галузі реєстрації дієтичних добавок та косметичної продукції - 1 рік.

Аліна Володимирівна Іванюк

Спеціаліст відділу FMCG

Вища технічна освіта за спеціальністю «Біотехнологія». Знання регуляторних вимог в області косметичних засобів та дієтичних добавок. Досвід роботи в мікробіологічній лабораторії.

Департамент дизайну та додрукарської підготовки

Юрій Володимирович Васильєв

Керівник департаменту дизайну та додрукарської підготовки

Вища медична освіта. Відмінне знання графічних програм та поліграфічної справи. Досвід роботи в поліграфічній галузі — 25 років. Більше 10 років роботи в регуляторній сфері. Мови: українська, англійська.

Олексій Володимирович Суслін

Дизайнер-редактор

Вища технічна освіта. Відмінне знання графічних програм та поліграфічної справи. Більше 14 років досвіду роботи у поліграфічній галузі. Більше 7 років роботи у регуляторної сфері. Мови: українська, англійська..

Олеся Анатоліївна Панченко

Дизайнер

Вища біологічна освіта, друга освіта - мистецтвознавство. Відмінне знання графічних програм. Досвід роботи в сфері дизайну 10 років. Понад 4 роки досвіду роботи в галузі дизайну упаковки медичних продуктов. Мови: українська, англійська.

Олег Миколайович Жидченко

Дизайнер

Освіта в сфері організації виробництва. Відмінне знання графічних програм. Більше 8 років роботи в сфері дизайну. Мови: українська, англійська.
 

Лариса Віталіївна Утюшева

Коректор

Вища педагогічна освіта. Досвід роботи в галузі засобів масової інформації понад 15 років. Досвід роботи літературним редактором у медичному виданні понад рік.

Юридичний департамент

Гліб Ілліч Щербак

Радник з юридичних питань

 

Адміністративний відділ

Андрій Володимирович Трикіша

Менеджер відділу перекладів

Вища освіта за фахом «Романо-германська філологія» Досвід роботи з перекладами медичної документації близько 10 років, в тому числі з використанням CAT-програм. Практичні навички проджект-менеджера бюро медичних перекладів.

Марина Ігорівна Холодніцька

Спеціаліст відділу перекладів

Вища освіта за фахом філологія. Спеціалізація - філолог, перекладач англійської та французької мов.

Андрій Анатолійович Букало

Спеціаліст з логістики

Вища освіта в сфері організації виробництва. Досвід роботи логістом більше 8 років.