Перейти до основного вмісту

Ми в пресі та преса про нас

До нас, час від часу, звертаються спеціалізовані видання з проханням висловити професійний погляд на ту чи іншу регуляторну проблему. Інколи – просто сам факт діяльності нашої компанії попадає в об’єктив ЗМІ.

Наші статті та статті про нас:  

Обов`язкове застосування технічних регламентів для медичних виробів потягло за собою безліч питань та суперечок серед операторів ринку щодо порядку впровадження у обіг медичних виробів невисокого класу ризику.

У статті, підготовленій для щотижневика «Аптека» ми докладно розповіли про процедуру оцінки відповідності шляхом самодекларування.

Повний текст статті http://www.apteka.ua/article/402338

Международная база регуляторных знаний Міжнародна база регуляторних знань Tarius у вересні 2007 року поповнилась 29 англомовними статтями, що присвячені основним питанням регуляторної системи лікарських засобів України. Всі статті підготовлені спеціалістами компанії "Кратія"  і  доступені на сайті Tairus

Тижневик "Аптека" від 15.10.2007 (№611) опублікував статтю про діяльність компанії "Кратія". Значна частина статті також присвячена співпраці з компанією Tarius та запуску розділу регуляторної системи Tarius, що присвячений Україні.

Повний текст статті доступний на сайті Тижневика "Аптека".

Журнал "Промышленное обозрение - фармацевтическая отрасль" 5 листопада 2007 року (№5) опублікував невелику статтю про компанію "Кратія" та вступ України в регуляторну систему Tairus.

Текст статті доступний в сканованому вигляді, формат PDF.  

Міжнародне on-line видання "Journal of Medical Device Regulation" в листопаді 2007 року опублікувало англомовну статтю, присвячену системі та вимогам реєстрації медичних виробів та медичної техніки в Україні. Стаття підготовлена спеціалістами компанії "Кратія".

Текст статті доступний  на веб-сайті видання

Міжнародна база регуляторних знань Tarius в квітні 2008 року поповнилася 21 англомовними статтями про систему реєстрації та обігу медичних виробів та медичної техніки в Україні. Всі статті підготовлені спеціалістами компанії "Кратія".

Текст статей доступний на сайті Tairus

Перший незалежний фармацевтичний бізнес-портал Pharma.net.ua звернувся до нас з проханням підготувати статтю, присвячену українським та міжнародним вимогам з маркування упаковок лікарських засобів шрифтом Брайля. Стаття була опублікована в серпні 2009 року.

Текст статті доступний в сканованому вигляді, формат PDF. 

 

Ми любимо писати та любимо бути в центрі уваги. Якщо Ви представляєте спеціалізоване видання чи бачите співпрацю іншим чином – ми з радістю готові обговорити з Вами можливість спільного проекту.

 

NB!Нас не цікавить співпраця з неспеціалізованою пресою. Але на теми, що нас цікавлять, ми пишемо статті в медичну пресу безкоштовно..

 

Попередні консультації ми надаємо безкоштовно, дзвоніть нам за телефоном +38 (068) 064-78-31, +38 (044) 223-61-67, або пишіть на е-мейл info@cratia.ua, або приїжджайте на зустріч безпосередньо до нашого офісу.