Перейти до основного вмісту

Партнери і Асоціації


 

www.amomd.com

Асоціація "Оператори ринку медичних виробів" (ОРМВ) було створено провідними компаніями-операторами ринку медичних виробів 7 листопада 2012 року як перше в Україні професійне об'єднання імпортерів, дистриб'юторів та інших учасників ринку медичних виробів з метою захисту професійних інтересів членів Асоціації та забезпечення підтримки вільної конкуренції на ринку медичних виробів. 
Вперше оператори ринку медичних виробів заявили про намір об'єднатися в Асоціацію у вересні 2012 року в межах I Українського Форуму операторів ринку виробів медичного призначення. Каталізатором цього процесу не в останню чергу стали події та зміни в чинному законодавстві, що зумовили необхідність консолідації представників ринку для ефективного механізму захисту інтересів ринку в умовах посилення державного тиску.

 

 

www.chamber.ua


Американська торгівельна палата в Україні (Палата) є найактивнішою та найвпливовішою громадською неприбутковою бізнес-асоціацією серед існуючих в Україні. Одним з головних завдань Палати є представництво інтересів іноземних інвесторів, які працюють у країні, а також сприяння появі нових інвесторів на цьому ринку. Палата співпрацює у питаннях торгівлі, комерції та економічних реформ не лише з українським урядом, але й з урядами інших країн-економічних партнерів України з метою захисту інтересів компаній-членів Палати з більше ніж 50 країн світу. Серед членів Палати компанії з різноманітних регіонів і країн світу, включаючи Північну Америку, Європу, Азію, Росію та Україну, які є стратегічними та інституційними інвесторами з найбільшим обсягом прямих іноземних інвестицій в ринок України. Палата тісно співпрацює з українською владою з метою покращення бізнес-середовища та залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку. Вона сприяє розвитку стабільних, прозорих, але справедливих правил ведення бізнесу в Україні та інтеграції України до світового співтовариства.

 

 

www.eba.com.ua

Європейську Бізнес Асоціацію було засновано в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес-спільноти в Україні, була підтримана Європейською Комісією.
Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній.
Європейська Бізнес Асоціація діє як незалежна установа, що звітує перед своїми членами.
Як неприбуткове об'єднання юридичних осіб Асоціація вважає своєю ключовою місією представництво інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні. Кроки, що спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату, є основною справою Асоціації з моменту її заснування.

 


 

http://modern-pharmacy.com.ua

 

Журнал "Сучасна фармація" — спеціалізоване видання для професіоналів галузі, які прагнуть бути в курсі всіх подій фармацевтичного ринку та використовувати на практиці передові досягнення в галузі медицини та фармації.
Читацька аудиторія журналу "Сучасна фармація" — це керівники аптек, провізори-першостільники, практикуючі лікарі, керівники дистриб'юторських компаній.
Редакційна рада видання складається з професорів провідних медичних і фармацевтичних Вищих навчальних закладів України, що гарантує якість і професійний підхід у підготовці інформаційних матеріалів.
Наклад журналу — 8000 екземплярів. Кожен номер журналу читає щонайменше 5 осіб. Отже, розміщуючи рекламно-інформаційні матеріали про продукцію Компанії в нашому журналі, про їх переваги дізнаються понад 35000 фахівців, які щодня дають рекомендації відвідувачам аптек щодо вибору препаратів.