Перейти до основного вмісту

Реєстрація косметичної продукції та засобів для дезінфекції

Косметичні засоби - продукти для догляду за шкірою, волоссям і нігтями, застосовувані з метою поліпшення зовнішності людини. Найбільш поширені форми косметичних продуктів - креми, емульсії, лосьйони, гелі та олії, мило і шампуні, фарби для волосся, пінки і ін. Косметичні засоби припускають тільки зовнішнє або місцеве застосування, тобто - нанесення на шкіру, волосся, нігті і інші частини тіла. Всі косметичні засоби є об'єктом податку на додану вартість (ПДВ, 20%).


Для ввезення та реалізації косметичних продуктів обов'язковою умовою є наявність санітарно-епідеміологічного висновку (висновок СЕС), яке підтверджує якість і безпеку продукції, а так само визначає сферу реалізації та встановлює критерії безпеки, яким повинен відповідати продукт.

Видачу даних висновків здійснюють уповноважені експертні організації Санітарно-епідеміологічної Служби Міністерства охорони здоров'я України. Процедура складається з двох основних етапів: експертиза досьє на косметичний продукт і лабораторний аналіз зразків готового продукту, в результаті проходження даних етапів видається висновок терміном до 5 років.

По закінченню дії висновку необхідно заново проходити всю процедуру.

Висновок може охоплювати широкий перелік продукції, але в той же час в залежності від характеристик продукції перелік може бути розділений на декілька висновків.

Крім торгових назв висновок містить інформацію про виробника, Заявника (власника укладення), показники безпеки продукту, код зовнішньоекономічної діяльності

Процес роботи з новим Замовленням такий:

 • Звернення до нас
 • Узгодження основних моментів співпраці
 • Первинний аналіз проекту (перелік продуктів, склад, рекомендації щодо застосування,
 • комплектність документації)
 • Первинний аналіз проекту
 • Підтвердження, що склад препарату не суперечить нормативним вимогам,
 • і продукт може бути зареєстрований
 • Підписання контракту
 • Передача реєстраційних матеріалів відповідно до наступного переліку.
   

Для прискорення процесу підготовки документів для подачі, ми зазвичай пропонуємо відправити нам скан копії по електронній пошті, і тільки після їх перевірки і узгодження - відправити нам оригінали документів в паперовому вигляді.

У міру отримання документів - ми розробимо проект Заявки і надішлемо Вам на узгодження.

Для проведення лабораторного аналізу будуть потрібні зразки готового продукту.

Отримані від Вас документи і матеріали на косметичні засоби будуть сформовані відповідно до вимог українського законодавства, при необхідності - переведені, і подані в експертну організацію Санітарно-епідеміологічної Служби Міністерства охорони здоров'я України. Для подання Ваших інтересів нам буде потрібно Довіреність, приклад якої ми Вам направимо.

Як результат позитивного висновку з експертизи документації та лабораторного аналізу зразків - ми отримуємо проект Висновку санітарної служби. Проект так само узгоджується з Замовником і у нас є можливість внести фінальні правки, потім - ми отримуємо оригінал.

Маркування косметичного продукту, повинна бути виконана українською мовою і відповідати ряду законодавчих актів.

 

Компанія «Кратія» надає послуги з організації процедури отримання висновків санітарної служби на косметичні продукти.

Ми маємо великий досвід, відмінно володіємо українським та міжнародним законодавством, встановили чудові відносини з державними органами та експертними організаціями, добре орієнтуємося в вимогах митних органів і можемо виконати реєстрацію косметичних засобів правильно, якісно і швидко.

Вартість наших послуг, по реєстрації косметичних засобів залежить від декількох факторів:

• Складність продукту (склад і рекомендації до застосування);

• Кількість продуктів, переданих на реєстрацію;

• Необхідність підготовки тексту маркування.

• Мова документації (чи потребує вона в перекладі), необхідність ввезення зразків тощо.

 

Вартість наших послуг включає в себе всі необхідні витрати для отримання висновку, в тому числі державні платежі і збори.

 

Термін проведення становить близько 1 місяця з моменту подачі реєстраційних матеріалів до уповноважених експертні організації.

 

Співпраця передбачає укладання Договору на організацію проведення процедури, в якому ми вкажемо всі зобов'язання за обсягом робіт, вартості та термінів виконання.

Порядок оплати наших послуг:

• Передоплата в розмірі 50% від узгодженої вартості перед подачею досьє;

• Оплата в розмірі 50% від узгодженої вартості після отримання оригіналів висновків;

У разі необхідності, ми можемо узгодити інший порядок оплати. Оплату ми можемо отримати в гривнях, ЄВРО, доларах США або російських рублях.

 

Попередні консультації ми надаємо безкоштовно, дзвоніть нам за телефоном +38 (068) 064-78-31, +38 (044) 223-61-67, або пишіть на е-мейл info@cratia.ua, або приїжджайте на зустріч безпосередньо до нашого офісу.