Перейти до основного вмісту

Ввезення зразків та стандартів

3 квітня 2015 року, з дня опублікування Наказу МОЗ України «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 26 квітня 2011 № 237» від 18.12.2014 № 967, вступили в силу зміни до Порядку ввезення на територію України незареєстрованих лікарських засобів, стандартних зразків, реагентів, затверджених наказом МОЗ України від 26.04.2011 року № 237.

Ввезення незареєстрованих зразків, стандартів, спеціального обладнання та інших матеріалів для ведення господарської діяльності та вивезення їх за межі України – складна процедура, яка створює ряд додаткових робіт як для представництв без права ведення господарської діяльності, так і платників податків на прибуток на загальних підставах. Помилки в даній процедурі можуть призвести до фінансових втрат і штрафів від уповноважених органів.

Незареєстровані лікарські засоби, наприклад, можуть ввозитися на митну територію України без права реалізації у випадках:

  • процедури реєстрації, контролю якості лікарського засобу;
  • проведення клінічних досліджень;
  • необхідності лікування орфанного захворювання;
  • отриманні гуманітарної допомоги і т.д.

При оформленні вищевказаних посилок/вантажів необхідно підготувати пакет документів і отримати необхідні дозволи від уповноважених органів до моменту ввезення.

Особливу увагу слід приділити вантажам з особливим температурним режимом, небезпечним вантажам і контрольованим наркотичним речовинам.

 

Ми пропонуємо:

  • надати консультації щодо процедури ввезення;
  • підготувати пакет документів для отримання разового дозволу МОЗ України на ввезення незареєстрованих зразків, стандартів, реагентів та обладнання для проведення лабораторного контролю;
  • підготувати пакет документів для отримання дозволу на ввезення прекурсорів, компонентів, що містять наркотичні речовини, для проведення лабораторного контролю;
  • організувати відправку, отримання та митне оформлення;
  • організувати доставку незареєстрованих зразків, стандартів, реагентів та обладнання до Вас в офіс.

Залежно від виду продукції, термінів та інших специфічних аспектів (температурний режим, токсичність, наявність прекурсорів, наркотичних речовин та ін.) ми готові запропонувати Вам професійну підтримку в даному напрямку, щоб виконати необхідне завдання у встановлені терміни, провести митне оформлення і доставити посилку в потрібну Вам організацію та/або країну.

 

Ми відкриті до співпраці і готові взяти участь у тендері. Для початку діалогу або отримання консультації Вам необхідно зателефонувати за номером +38 044 364-33-55, +38 044 221-71-29, написати листа на адресу info@cratia.ua або приїхати на зустріч до нас в офіс.