Консультація

Партнери та Асоціації

Журнал “Сучасна фармація”

Журнал “Сучасна фармація” — спеціалізоване видання для професіоналів галузі, які прагнуть бути в курсі всіх подій фармацевтичного ринку та використовувати на практиці передові досягнення в галузі медицини та фармації.

Читацька аудиторія журналу “Сучасна фармація” — це керівники аптек, провізори-першостільники, практикуючі лікарі, керівники дистриб’юторських компаній.

Редакційна рада видання складається з професорів провідних медичних і фармацевтичних Вищих навчальних закладів України, що гарантує якість і професійний підхід у підготовці інформаційних матеріалів.

Наклад журналу — 8000 екземплярів. Кожен номер журналу читає щонайменше 5 осіб. Отже, розміщуючи рекламно-інформаційні матеріали про продукцію Компанії в нашому журналі, про їх переваги дізнаються понад 35000 фахівців, які щодня дають рекомендації відвідувачам аптек щодо вибору препаратів.

Європейську Бізнес Асоціацію

Європейську Бізнес Асоціацію було засновано в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес-спільноти в Україні, була підтримана Європейською Комісією.

Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об’єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній.

Європейська Бізнес Асоціація діє як незалежна установа, що звітує перед своїми членами. Як неприбуткове об’єднання юридичних осіб Асоціація вважає своєю ключовою місією представництво інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні. Кроки, що спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату, є основною справою Асоціації з моменту її заснування.

Американська торгівельна палата в Україні

Американская торговая палата в Украине (Палата) является самой активной и самой влиятельной общественной неприбыльной бизнес-ассоциацией среди существующих в Украине. Одним из главных заданий Палаты есть представительство интересов иностранных инвесторов, которые работают в стране, а также содействия появлению новых инвесторов на этом рынке. Палата сотрудничает в вопросах торговли, коммерции и экономических реформ не только с украинским правительством, но и с правительствами других стран, которые являются экономическими партнерами Украины, с целью защиты интересов компаний-членов Палаты из больше чем 50 страны мира.

Среди членов Палаты компании из разнообразных регионов и стран мира, включая Северную Америку, Европу, Азию, Россию и Украину, которые являются стратегическими и институционными инвесторами с наибольшим объемом прямых иностранных инвестиций в рынок Украины. Палата тесно сотрудничает с украинской властью с целью улучшения бизнес среды и привлечения отечественных и иностранных инвестиций в украинскую экономику, содействует развитию стабильных, прозрачных но справедливых правил ведения бизнеса в Украине и интеграции Украины к мировому содружеству.

Оператори ринку медичних виробів

Асоціація “Оператори ринку медичних виробів” (ОРМВ) було створено провідними компаніями-операторами ринку медичних виробів 7 листопада 2012 року як перше в Україні професійне об’єднання імпортерів, дистриб’юторів та інших учасників ринку медичних виробів з метою захисту професійних інтересів членів Асоціації та забезпечення підтримки вільної конкуренції на ринку медичних виробів. 

Вперше оператори ринку медичних виробів заявили про намір об’єднатися в Асоціацію у вересні 2012 року в межах I Українського Форуму операторів ринку виробів медичного призначення. Каталізатором цього процесу не в останню чергу стали події та зміни в чинному законодавстві, що зумовили необхідність консолідації представників ринку для ефективного механізму захисту інтересів ринку в умовах посилення державного тиску.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: