Консультація

Наша команда

Наш успіх ґрунтується на прекрасній команді професіоналів, кожен з яких є експертом в своїй справі, і постійно вдосконалює свої знання і навички. Наша команда швидко росте і поповнюється як штатними, так і позаштатними спеціалістами. Ми всі вболіваємо за проект, любимо клієнта і націлені на результат.

Кожен з яких є експертом в своїй справі, і постійно вдосконалює свої знання і навички. Наша команда швидко росте і поповнюється як штатними, так і позаштатними спеціалістами. Ми всі вболіваємо за проект, любимо клієнта і націлені на результат.

Менеджери по роботі з ключовими клієнтами

Максим Володимирович Багрєєв
Керуючий партнер

Вища фінансово-економічна освіта, та друга освіта в якості, сертифікації та стандартизації. Більше 18 років досвіду роботи в реєстрації, управління безпекою та якістю лікарських засобів та медичних виробів. Більше 500 сторінок публікацій на регуляторну тематику в спеціалізованих ЗМІ. Вільне володіння англійською мовою, відмінне знання регуляторного законодавства України, СНД та ЄС.

Ірина Юріївна Бурцева
Виконавчий директор

Вища фінансово-економічна освіта. Досвід роботи в області адміністрування більше 18 років. Основний напрямок в діяльності компанії – побудова взаємовідносин з Замовниками і організація роботи компанії.

Алла Василівна Пастух
Керівник відділу якості

Вища біологічна освіта, спеціальність – біолог-біофізик. Досвід роботи – 19 років. Спеціалізація в сфері визнання / сертифікації відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP, контролі якості лікарських засобів, проведенні аудитів виробництва лікарських засобів і аудитів на відповідність елементів системи якості підприємства ліцензійним умовам імпорту та оптової торгівлі лікарських засобів. Автор ряду наукових статей, участь у семінарах, тренінгах. Знання регуляторного законодавства України і ЄС.

Вікторія Іванівна Мороз
Фахівець по ключових клієнтах

Бакалавр з біотехнології та біоінженерії та магістр з біомедичної інженерії. Друга магістерська спеціальність з якості, стандартизації та сертифікації. Досвід роботи у сфері регулювання медичних виробів – понад 4 роки.

Департамент з реєстрації лікарських засобів

Наталія Володимирівна Кіндуріс
Заступник директора

Вищі хіміко-технологічна та хіміко-фармацевтична освіти, досвід роботи в сфері реєстрації лікарських засобів більше 25 років, відмінне знання українського та міжнародного законодавства. Керує департаментом з питань, пов’язаних з реєстрацією, перереєстрацією та внесенням змін і безпосередньо контактує з регуляторними органами на території України.

Марина Анатоліївна Козлова
Керівник відділу реєстрації лікарських засобів

Вища хіміко-технологічна освіта та фармацевтична, більше 11 років досвіду роботи у контрольно-аналітичній лабораторії та більше 25 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів. Керує та координує роботу back-офісу.

Дмитро Володимирович Андрущик
Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хіміко-технологічна освіта. Досвід роботи більше 10 років у галузі контролю якості лікарських засобів та більше 10 років у реєстрації лікарських засобів.

Тетяна Миколаївна Кузнєцова
Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хімічна освіта, більше 8 років досвіду роботи у лабораторії контролю якості лікарських засобів та більше 15 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів.

Ольга Володимирівна Левчук
Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хімічна освіта. Досвід роботи більше 10 років у галузі контролю якості лікарських засобів та більше 11 років у реєстрації лікарських засобів.

Наталія Анатоліївна Гриценко
Менеджер відділу реєстрації лікарських засобів

Вища освіта в галузі біотехнології, друга вища освіта – фінанси. Кандидат технічних наук. Досвід науково-дослідницької роботи 10 років та більше 5 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів. Наукові публікації в міжнародних виданнях, участь в наукових конференціях.

Наталія Василівна Ліпісієнко
Спеціаліст відділу реєстрації лікарських засобів

Вища освіта за спеціальністю Біотехнологія, більше 9 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів.

Олег Володимирович Коковський
Менеджер відділу реєстрації лікарських засобів

Вища фармацевтична освіта. 2 роки роботи у фармдистрибюції, більше 12 років роботи у сфері державної реєстрації лікарських засобів.

Марина Анатоліївна Філоненко
Спеціаліст відділу реєстрації лікарських засобів

Вища біологічна освіта, кандидат біологічних наук. Понад 10 років досвіду роботи у сфері розробки та доклінічного дослідження лікарських засобів та понад 15 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів.

Департамент міжнародної реєстрації продуктів

Людмила Олексіївна Шумляк
Керівник департаменту з міжнародної реєстрації

Вища біологічна освіта. Спеціальність – вірусологія, біологія. Робота за фахом понад 10 років. Знання регуляторного законодавства країн СНД в області реєстрації лікарських засобів, медичних виробів, спеціальних харчових і косметичних продуктів. Досвід роботи в реєстрації медичних продуктів в регіоні СНД більше 10 років.

Юлія Валеріївна Пікалова
Менеджер з міжнародної реєстрації

Практичний досвід в реєстрації лікарських засобів і знання законодавства країн СНД та Далекосхідного ринку.

Ольга Олександрівна Андрющенко
Менеджер з міжнародної реєстрації

Вища фармацевтична і хіміко-технологічна освіта. Понад 7 років досвіду роботи в сфері реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та медичних виробів, спеціальних харчових і косметичних продуктів в країнах СНД, Африки та ЄС.

Кулик Ельвіра Вікторівна
Менеджер по міжнародній реєстрації

Вища хімічна освіта. Знання законодавства країн СНД та ЄАЕС. Досвід роботи в сфері державної реєстрації фармацевтичної продукції більше 6 років в Україні та країнах СНД.

Комарова Юлія Анатоліївна
Менеджер по міжнародній реєстрації.

Вища хімічна освіта. Досвід роботи в фармацевтичній галузі більше 15 років, з них в сфері державної реєстрації лікарських засобів – 8 років. Знання регуляторного законодавства України, ЄС, ЄАЕС та країн СНД. Наукові публікації, розробка та підтримка Державної Фармакопеї України, участь у конференціях та семінарах.

Бикова Ірина Ігорівна
Менеджер по міжнародній реєстрації

Вища хімічна освіта, спеціальність “Біохімія”. Друга вища освіта за спеціальністю “Менеджмент”, освітня програма “Якість, стандартизація та сертифікація”. Досвід роботи в сфері державної реєстрації лікарських засобів в країнах СНД більше 8 років.

Медичний відділ

Валерія Володимирівна Сичова
Медичний директор

Вища медична освіта, спеціальність – лікувальна справа. Кандидат медичних наук в області вірусології і імунології. Досвід роботи за фахом понад 25 років, в тому числі в медичному бізнесі понад 20 років: медичні вироби, лікарські засоби. Власні наукові публікації, регулярне проходження тренінгів.

Сергій Євгенович Кірєєв
Експерт-клініцист, редактор

Вища медична освіта, спеціальність – педіатрія, дитяча неврологія. Досвід роботи з перекладами медичної документації більше 20 років, в тому числі з використанням CAT-програм. Публікації в спеціалізованих і популярних виданнях. Доповідач на міжнародних наукових конференціях.

Володимир Михайлович Кадзюба
Медичний експерт-редактор

Вища медична освіта, спеціальність – педіатрія. Досвід роботи за спеціальністю понад 7 років. Публікації в спеціалізованих і популярних виданнях. Учасник міжнародних наукових конференцій. Відмінне знання професійної англійської мови.

Вікторія Вікторівна Лисиця
Медичний редактор

Вища медична освіта, спеціальність – педіатрія, дитяча неврологія. Досвід роботи за фахом понад 30 років. Публікації у спеціалізованих виданнях. Досвід перекладів та редагування медичної документації 10 років.

Департамент фармаконагляду

Олена Володимирівна Шапка
Спеціаліст відділу фармаконагляду

Вища медична освіта, спеціальність – лікувальна справа. Додаткова спеціалізація «Контроль якості лікарських засобів промислового виробництва». Практичний досвід роботи на фармацевтичному підприємстві у відділі контролю якості. Загальний досвід роботи у фармацевтичній галузі більше 20 років. Знання законодавства України, країн СНД та ЄАЕС.

Лідія Олексіївна Булига
Фахівець з фармаконагляду

Вища фармацевтична освіта, кандидат фармацевтичних наук, спеціальність – фармакологія. Досвід роботи за фахом понад 12 років, з них у фармаконагляді – понад 7 років. Знання законодавства в галузі фармаконагляду України, ЄС, ЄАЕС та країн СНД. Наукові публікації, участь у конференціях.

Любов Іванівна Нікітченкова
Фахівець з фармаконагляду

Вища фармацевтична освіта, спеціальність – фармація. Досвід роботи за фахом понад 34 роки, з них у фармаконагляді – понад 14 років. Знання законодавства в галузі фармаконагляду України, ЄС, ЄАЕС та країн СНД.

Департамент управління якістю продукції, стандартизації та сертифікації виробництва

Анастасія Миколаївна Коваль
Заступник начальника відділу якості

Вища технічна освіта за фахом “Біотехнологія і біоінженерія”. Знання регуляторних вимог у сфері визнання / сертифікації відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP. Практичний досвід роботи в хімічній лабораторії більше 2 років., в сфері визнання / сертифікації відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP – 3 роки.

Тетяна Анатоліївна Лупиніс
Менеджер по процесам GMDP-сертифікації.

Вища хімічна освіта за спеціальністю “Хімія високомолекулярних сполук”. Досвід роботи: в виробництві лікарських засобів – понад 14 років, в регуляторній сфері – 10 років (сертифікація виробництва лікарських засобів). Знання регуляторного законодавства України, країн ЄС та країн-партнерів (США, Канада, Швейцарія, Велика Британія). Досвід проведення інспектувань підприємств з виробництва лікарських засобів.

Департамент сертифікації та оцінки відповідності виробів медичного призначення та техніки

Алла Олександрівна Сомик
Керівник відділу оцінки відповідності

Вища технічна освіта за фахом «Біомедична інженерія». Проведення аудитів вітчизняних та закордонних виробників. Написання та сертифікація систем управління якості, постановка виробництва. Підготовка технічної документації для отримання СЕ маркування. Досвід роботи у регуляторній сфері більше 19 років, проведення процедур реєстрації та оцінки відповідності медичних виробів. Проведення тематичних семінарів.

Ганна Валеріївна Гнатюк
Керівник напрямку уповноваженого представника

Вища технічна освіта за фахом “Біомедична інженерія”. Наукові публікації, участь в міжнародних наукових конференціях. Досвід роботи в регуляторній сфері – більше 5 років. Проведення тематичних семінарів.

Дарья Віталіівна Кустовська
Головний спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Вища освіта в сфері медичного приладобудування. Наукові публікації, участь в міжнародних конференціях. Досвід роботи в регуляторній сфері – більше 4 років.

Олександра Олександрівна Феч
Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Бакалавр з біомедичної інженерії. Магістр з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки. Знання регуляторного законодавства щодо медичних виробів. Досвід роботи в регуляторній сфері – більше 3 років.

Олена Михайлівна Учаєва
Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Вища освіта зі знанням англійської та японської мов. Знання регуляторного законодавства щодо медичних виробів. Досвід роботи більше 6 років.

Тетяна Олександрівна Прозорова
Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Магістр екологіі і охорони навколишнього середовища. Загальний стаж роботи 18 років з них 7 років в метрологічній сфері і в області регуляторного законодавства на медичні вироби більше 5 років.

Аліна Михайлівна Єрмак
Спеціаліст із сертификації та оцінки відповідності

Вища освіта за спеціальністю “Біотехнологія”. Магістр за спеціальністю “Якість, стандартизація та сертифікація”. Досвід роботи у лабораторії за напрямком “Мікробіологія” більше 3 років. Досвід роботи у регуляторній сфері більше 6 років.

Ольга Павлівна Покас
Фахівець із сертификації та оцінки відповідності

Вища освіта за спеціальністю “Промислова біотехнологія”. Досвід роботи в регуляторній сфері – більше 10 років.

Марія Костянтинівна Бажан
Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Вища фармацевтична освіта за спеціальністю “Технологія фармацевтичних препаратів”. Досвід роботи на фармацевтичному виробництві понад 10 років. Досвід роботи в регуляторній сфері – 1 рік.

Світлана Юріївна Кавецька
Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Вища технічна освіта за фахом «Хімічні технології». Друга вища освіта за спеціальністю «Облік і аудит». Досвід роботи в хімічній лабораторії більше 4 років. Досвід роботи в регуляторній сфері – більше 2 років.

Ольга Олександрівна Романюк
Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності

Вища технічна освіта. Фахівець з сертифікації вітчизняного виробництва. Досвід роботи в системах управління якістю більше 10 років.

FMCG

Оксана Володимирівна Олійнічук
Керівник відділу FMCG

Вища технічна освіта за спеціальністю «Біотехнологія». Знання регуляторних вимог у сфері косметичної продукції, дезінфекційних засобів, харчових продуктів, в тому числі дієтичних добавок, дитячого харчування, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей.
Великий досвід роботи з розробки технічних умов, маркування та виводу на ринок дезінфекційних засобів, харчових продуктів та косметичних продукції, а також з розробки та впровадження систем НАССР, GMP на харчових та косметичних підприємствах.

Олеся Василівна Безушко
Фахівець із стандартизації, сертифікації та якості.

Вища технічна освіта. Знання регуляторних вимог у сфері косметичної продукції, дезінфекційних засобів та харчових продуктів.

Департамент дизайну та додрукарської підготовки

Юрій Володимирович Васильєв
Керівник департаменту дизайну та додрукарської підготовки

Вища медична освіта. Відмінне знання графічних програм та поліграфічної справи. Досвід роботи в поліграфічній галузі — 23 роки. Більше 10 років роботи в регуляторній сфері. Мови: українска, російська, английска.

Олексій Володимирович Суслін
Провідний дизайнер

Вища технічна освіта. Відмінне знання графічних програм та поліграфічної справи. Більше 10 років досвіду роботи у поліграфічній галузі. Більше 5 років роботи у регуляторної сфері.

Олеся Анатоліївна Панченко
Дизайнер

Вища біологічна освіта, друга освіта – мистецтвознавство. Відмінне знання графічних програм. Досвід роботи в сфері дизайну 10 років. Понад 4 роки досвіду роботи в галузі дизайну упаковки медичних продуктов.

Олег Миколайович Жидченко
Дизайнер

Освіта в сфері організації виробництва. Відмінне знання графічних програм. Більше 8 років роботи в сфері дизайну. Мови: українська, російська, англійська.

Лариса Віталіївна Утюшева
Коректор

Вища педагогічна освіта. Досвід роботи в галузі засобів масової інформації понад 15 років. Досвід роботи літературним редактором у медичному виданні понад рік.

Юридичний департамент

Максим Олегович Льовкін
Юридичний радник

Вища юридична освіта. Має 17 років досвіду роботи в юридичній сфері, консультування з різних правових питань діяльності бізнесу в Україні, в тому числі щодо реєстрації, сертифікації, допуску на ринок, реклами лікарських засобів та медичних виробів.

Адміністративний відділ

Світлана Василівна Євтушенко
Помічник з адміністративних питань.


Вища економічна освіта.

Марина Ігорівна Холодніцька
Спеціаліст відділу перекладів

Вища освіта за фахом філологія. Спеціалізація – філолог, перекладач англійської та французької мов.

Аліна Вікторівна Суботіна
Спеціаліст відділу перекладів

Вища освіта за фахом філологія. Спеціалізація – філолог, перекладач англійської та французької мов.

Довбиш Валерія Валеріївна
Менеджер по роботі з клієнтами

Вища освіта у сфері обслуговування зі знанням англійської мови. Досвід роботи більше 5 років. Основний напрямок в діяльності компанії – супровід співпраці з Замовниками.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: