Консультація

Лікарські засоби

Найкраще про нашу якість і надійність розповість наше портфоліо виконаних робіт. Ми виконали роботи з реєстрації, фармаконагляду і управління якістю лікарських засобів для більш ніж 200 зарубіжних і національних виробників.

Для кожного Замовника ми намагаємося підібрати оптимальну схему взаємовідносин, з однаково уважним ставленням як до великих клієнтів, так і до невеликих замовлень. Наші клієнти практично завжди повторно звертаються до нас під час наступного проєкту, і це наш головний показник якості та конкурентоспроможності.

Ми провели реєстрацію (перереєстрацію, зміни), виконали роботи з фармаконагляду і управління якістю для наступних виробників лікарських засобів:

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: