Консультація

Перевірки Держлікслужби щодо медичних виробів для in-vitro диагностики COVID-19

Територіальними органами Держлікслужби розпочато здійснення позапланових перевірок характеристик введеної в обіг продукції, призначеної для діагностики in vitro гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2.

В рамках цих перевірок буде перевірено суб’єктів господарювання, внесених до Реєстру осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in-vitro в обіг.
 

ТОВ “Кратія Медтехніка” надає послугу Уповноваженого представника для іноземних виробників медичних виробів та медичних виробів для діагностики invitro. 

Система управління якістю ТОВ “Кратія Медтехніка” сертифікована Bureau Veritas (Італія) на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001. 

ТОВ “Кратія Медтехніка” одна з перших компаній, яка успішно пройшла перевірку Держлікслужби як Уповноважений представник виробників з Європи та США щодо медичних виробів для in-vitro діагностики COVID-19. 

В результаті перевірки не було виявлено будь-яких невідповіностей, що підтверджує якість, безпечність та відповідність продукції вимогам Технічного регламенту.

Будьте здорові і бережіть себе!

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: