Консультація

27 червня 2018 року був проведений зовнішній аудит процесів фармаконагляду з боку компанії «Ferrer International».

Компанія «Кратія Лтд» забезпечує проведення процесів фармаконагляду на території України для багатьох вітчизняних і зарубіжних фармацевтичних компаній.

У червні 2018 року компанія «Ferrer», міжнародний виробник лікарських засобів, провела аудит процесів фармаконагляду, які виконує для цієї компанії «Кратія Лтд» в Україні.

В процесі аудиту було підтверджено, що всі процеси фармаконагляду, за які відповідає компанія «Кратія Лтд», ведуться відповідно до вимог європейського і українського законодавства і відповідно до підписаної Угоди про обмін даними з безпеки між нашими компаніями. Також в процесі аудиту не було виявлено жодних критичних зауважень, а всі інші зауваження та рекомендації були оперативно усунені згідно спільно розробленому САРА-плану.

Таким чином, процеси фармаконагляду, які надає компанія «Кратія Лтд» на території України для своїх партнерів, відповідають вимогам українського та європейського законодавства, а також вимогам компанії-Замовника. 

Результат ефективності GVP процесів компанії «Кратія Лтд».

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: