Консультація

Компанія Кратія взяла участь в IX українському «Форумі операторів медичних виробів»

17 червня 2020 року відбувся IX український «Форум операторів медичних виробів», на якому традиційно обговорювалися найактуальніші теми, що стосуються податкового, цінового і технічного регулювання національних ринків медичних виробів, засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів. Крім цього, для актуального розуміння взаємовідносин між міжнародним ринком медичних виробів і українським, виступили європейські та американські спікери, які поділилися інформацією про поточну ситуацію в Європейському Союзі і США.

Компанія Кратія виступила не тільки генеральним спонсором цього заходу, а й зробила велику докладну доповідь про сертифікацію медичних виробів в період коронавірусної кризи в Україні і в світі. Максим Багрєєв, керуючий партнер, і Наталія Наумчук, фахівець по роботі з ключовими клієнтами, познайомили учасників Форуму з актуальними на сьогоднішній день процедурами дистанційних аудитів, визнання ЄС- сертифікатів, отримання дозволів в інтересах системи охорони здоров’я.

Презентація “Оцінка відповідності медичних виробів в період коронакризи в Україні та світі: визнання, дистанційні аудити, рішення в інтересах охорони здоров’я” доступна для скачування в PDF (RUS).

Регулярне проведення таких заходів є гострою необхідністю в нашому швидкоплинному світі, і компанія Кратія намагається завжди бути лідером вирішення найважливіших проблем для медичного бізнесу.

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: