Консультація

Подяка компанії Denk Pharma за надану гуманітарну допомогу

Висловлюємо величезну вдячність нашому партнеру Denk Pharma, виробнику якісної фармацевтичної продукції з Баварії, Німеччина, який передав Україні 15 тонн життєво необхідних ліків. Керівництво Denk Pharma негайно прийняло рішення підтримати Україну за переліком, наданим МОЗ України. Ще один наш партнер, компанія AFS Medizintechnik, організувала доставку зі складу в Німеччині до Львова.

Україна захищається від російського збройного нападу. Російські війська обстрілюють і бомбардують міста, є величезні втрати серед мирного населення.

Україна дуже потребує ліки та вироби медичного призначення. Порушено більшість звичайних каналів постачання медичних товарів, деякі склади знаходяться в зонах активних бойових дій та недоступні.

За цих обставин гуманітарна допомога від Denk Pharma є надзвичайно важливою та рятівною.

Ми ніколи цього не забудемо.

Слава Україні!

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: