Консультація

Надання лікарських засобів, медичних виробів та іншої гуманітарної допомоги для України

Станом на початок 2023 року за офіційними даними в Україні пошкоджено щонайменше 1200 закладів охорони здоров’я, близько 200 з них – знищені повністю. Постраждала не лише медична інфраструктура, війна щодня спричиняє високі втрати серед мирного населення й змушує людей переміщуватися всередині країни та поза її межі. Багато міжнародних організацій, підприємств та фізичних осіб хочуть підтримати Україну у цій боротьбі та надсилають їй гуманітарну допомогу. Ми висловлюємо щиру вдячність за підтримку, яка є надзвичайно цінною та рятівною у надскладний період для нашої країни.

Ми підготували статтю, що має за мету полегшити усім зацікавленим сторонам процес відправки, доставки та отримання благодійної допомоги для України, передусім, медичної продукції – лікарських засобів, медичних виробів тощо та є оновленою станом на червень 2023 року.

Інформація актуальна саме для гуманітарної допомоги, що визначається чинним законодавством виключно як безповоротна та безоплатна, тобто така, що не передбачає грошової, матеріальної або іншої компенсації донорам.

Зміст:

  1. Загальна інформація та законодавчі акти щодо гуманітарної допомоги
  2. Перетин митного кордону України
  3. Ввезення гуманітарної допомоги в Україну
  4. Заборонені до ввезення товари
  5. Зберігання та облік медичної продукції
  6. Як запропоновувати допомогу для України

Читати статтю «Вимоги до гуманітарної допомоги» у PDF українською.
Приблизний час читання 8 хвилин.

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: