Консультація

Ділимося досвідом щодо виведення медичних виробів на ринок України

7 та 14 листопада 2023 року відбулися два вебінари з оцінки відповідності медичних виробів в Україні, які зібрали фахівців з усього світу та порушили ключові питання у сфері регулювання медичних виробів в Україні.

Перший вебінар, що відбувся 7 листопада, був присвячений основам оцінки відповідності та надавав корисну інформацію для імпортерів, дистриб’юторів уповноважених представників та українських виробників медичних виробів.

Вікторія Мороз, фахівець по ключових клієнтах, розглянула ключові аспекти, такі як класифікація медичних виробів, процедури оцінки відповідності, роль уповноваженого представника, необхідні документи, ринковий нагляд, постмаркетинг та застосування “не медичних” технічних регламентів.

Детальне розглядання етапів оцінки відповідності та надання актуальної інформації були корисними як для новачків у галузі, так і провідних фахівців у регулюванні медичних виробів.

Доступ для зареєстрованих учасників був безплатним, що розширило коло зацікавлених і дозволило детально ознайомитися з процесами оцінки відповідності та національними вимогами.

На другому вебінарі, 14 листопада, ключовою інформацією та досвідом ділився Максим Багрєєв, керуючий партнер.

Вебінар, проведений англійською мовою, став важливим кроком для поглиблення розуміння закордонних партнерів вимог та процедур в Україні.

Без сумніву обидва вебінари отримали популярність завдяки якісному матеріалу та досвіду висококваліфікованої команди компанії “Кратія”.

Окрім того, вебінари сприяли створенню форуму для обміну досвідом, оскільки після завершення обох вебінарів учасники мали можливість ставити питання спікерам. Після завершення доповідей, остання частина заходів – “питання та відповіді” – виявилася дуже активною, що навіть довелося розширити час, відведений на вебінар.

Дякуємо всім учасникам за участь, невтомну активність та цікаві питання. Ми будемо щиро раді бачити Вас на наших майбутніх вебінарах, семінарах та при будь-якій нагоді зустрітися та обмінятися досвідом.

Якщо у Вас є питання до наших спікерів, будь ласка, не соромтеся звертатися.

Запитання можна відправляти на нашу електронну пошту: info@cratia.ua. Обов’язково спікери відповідатимуть на Ваші запити та запитання.

Також Ви можете зателефонувати за номером: +38 (068) 064-78-31, де Вам відразу нададуть консультацію щодо медичних виробів.

З повагою та турботою,
Команда компанії “Кратія”.

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: