Консультація

Кратія сертифікована по ISO 13485

Компанія “Кратія” ще з 2017 року має впроваджену та сертифіковану систему управління якістю відповідно до ISO 9001. Щоб ще більше підвищити інтеграцію з системами виробників медичних виробів, у цьому році ми розпочали процес сертифікації згідно з міжнародним стандартом якості ISO 13485, який є галузевим для компаній, які працюють з медичними виробами.

З радістю повідомляємо, що наша компанія успішно пройшла процес сертифікації до вимог ISO 13485 щодо сфери надання послуг Уповноваженого представника для виробників медичних виробів.

Наша команда зосереджена на забезпеченні високої якості як провідного регуляторного консультанта, Уповноваженого представника та надійного партнера. Ми маємо значний досвід і високу експертизу, що дозволяє нам успішно допомагати у всіх регуляторних питаннях, включаючи впровадження систем управління якістю на підприємствах з виробництва медичної продукції, розробку технічної документації та проведення сертифікаційних процедур будь-якої складності.

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: