Консультація

Нове у маркуванні харчових продуктів

Угода про Асоціацію зобов’язує Україну гармонізувати своє законодавство з Європейським Союзом. Як наслідок цього, в 2019 році в Україні вступили в силу кілька законодавчих актів, що встановлюють правові та організаційні засади про інформацію для споживачів, які вплинули на маркування харчових продуктів, в тому числі дієтичних добавок, дитячого та медичного харчування.

Ми підготували аналітичну статтю про сукупні зміни та нововведення даних документів, а саме Закону про інформації для споживачів харчових продуктів, мовного закону, наказу про зазаначення одиниць виміру відповідно до Міжнародної системи одиниць СІ та інших законодавчих актів, які впливають на обіг харчових продуктів в Україні.

Стаття в PDF українською мовою російською языке англійською мовою

13 лютого 2020 року в офісі компанії «Кратія», ми проведемо семінар російською мовою про вимоги до легалізації та маркування харчових продуктів в Україні. Програма семінару також буде включати інформацію про НАССР для національних виробників, ринковий контроль і відповідальність операторів ринку. Для попередньої реєстрації напишіть нам на education@cratia.ua

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: