Консультація

Регуляторний дайджест щодо медичних виробів в Україні

Ми підготували дайджест з новинами і актуальними подіями щодо медичних виробів в Україні:

1. З початку року три призначених органу з оцінки відповідності медичних виробів втратили акредитацію і призначення: ДП “ДМЦС”, ДП “Черкасистандартметрологія”, ТОВ “ПОЛІТОКС”. Ми підготували коротку хронологію подій і рекомендації щодо сертифікатів, виданих цими органами.

2. Звертаємо Вашу увагу на вступ в силу Технічних регламентів, яким повинні відповідати деякі медичні вироби і IVD, а саме:

  • Технічний регламент обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (RoHS2), затверджений Постановою КМУ №139 від 10.03.2017;
  • Технічний регламент на законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, затверджений Постановою КМУ №94 від 13.01.2016;
  • Технічний регламент радіообладнання, затверджений Постановою КМУ №355 від 24.05.2017.

3. З 1 січня 2019 року маркування всіх впроваджуються в обіг медичних виробів повинна відповідати вимогам Наказу Мінекономрозвитку від 04.08.2015 №914 (маркування одиницями SI).

4. Станом на кінець жовтня було підписано Договору про визнання результатів відповідності з половиною (26 з 52) нотифікованих органів ЄС.

5. Запрошуємо Вас 7 грудня ухвалити участь у заході присвяченому боротьбі з сірим імпортом і фальсифікатом.

Завантажити дайджест у форматі PDF

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: