Консультація

Використання електронних інструкцій на медичні вироби

26 серпня відбувся 11-й Український форум операторів ринку медичних виробів, який надав виробникам, постачальникам, дистриб’юторам, імпортерам медичних виробів майданчик для вирішення всіх нагальних питань, дискусій, рекомендацій та обміну цінним досвідом ведення бізнесу під час військового стану.

Компанія Кратія виступила генеральним спонсором цього заходу, а керуючий партнер Максим Багреев виступив з доповіддю «Перехід від паперових до електронних інструкцій на медичні вироби», в якій розповів про правила використання та обмеження для електронних інструкцій у світі та в Європейському Союзі, їх переваги та обмеження в Україні, а також про реалізований проект https://e-ifu.com.ua, який надає можливість виробникам деяких медичних виробів перейти від паперових до електронних інструкцій, а користувачам безкоштовно отримувати паперову версію у разі потреби.

Після закінчення доповіді відбулася жвава дискусія за участю представників державних, регулюючих та контролюючих органів, де відбулося обговорення практичного використання електронних та паперових версій інструкцій під час військового стану для різних груп медичних виробів.

Текст презентації українською за посиланням.

ПОПЕРЕДНЯ НАСТУПНА
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.

Ми професійно виконуємо реєстрацію лікарських засобів, оцінку відповідності медичних виробів, сертифікацію косметики, засобів для дезінфекції та спеціальних харчових продуктів в Україні.
Найкраще про нашу експертизу та якість роботи можуть розповісти наші партнери, міжнародні корпорації та національні виробники. За більш ніж 15 років роботи ми виконали роботи для:

  • понад 150 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,
  • понад 800 виробників медичних виробів та техніки,
  • понад 300 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.
Необхідна консультація?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: