Перейти до основного вмісту
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.
Електронна адреса читача.

Новини

Регуляторні новини стосовно медичних виробів

Висвітлюємо найбільш важливі регуляторні новини стосовно медичних виробів в Україні в кінці 2022 та на початку 2023 року. 

1. Електронний реєстр медичних виробів I класу та виробів для діагностики in-vitro. 
26.01.2023 набрали чинності зміни до порядку ведення Реєстру медичних виробів I класу та медичних виробів для діагностики in-vitro. Зміни стосуються як самої форми реєстру, яка тепер більш не є Excel-файлом, та процедури подання повідомлення для внесення в реєстр. 

Новини щодо косметичних та харчових продуктів, дезінфектантів (Вересень, 2022)

Ми висвітлюємо найбільш важливі регуляторні новини стосовно косметичних засобів, харчових продуктів та засобів для дезінфекції.

Вихід національного виробника медичних виробів на ринок ЄС

Компанія «Кратія» традиційно стала генеральним спонсором 11-го Українського форуму операторів ринку медичних виробів. Цей важливий щорічний захід надає виробникам, постачальникам, дистриб'юторам та імпортерам медичних виробів майданчик для вирішення всіх нагальних питань та обміну цінним досвідом ведення бізнесу, особливо під час воєнного стану.

Використання електронних інструкцій на медичні вироби

26 серпня відбувся 11-й Український форум операторів ринку медичних виробів, який надав виробникам, постачальникам, дистриб'юторам, імпортерам медичних виробів майданчик для вирішення всіх нагальних питань, дискусій, рекомендацій та обміну цінним досвідом ведення бізнесу під час військового стану.

Термінові зміни регулювання медичних виробів

Раніше ми повідомляли, що Міністерство охорони здоров’я України листом від 25.02.2022 № 24-04/5396/2-22 дозволило введення в обіг медичних виробів без виконання вимог Технічних регламентів, а також дозволило маркування таких медичних виробів без виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Ввезення та введення в оббіг лікарських засобів, медичних виробів та харчових продуктів під час війни

20 днів Україна захищається від російської воєнної агрессії. Збройні Сили України, територіальна оборона та населення України стримують просування. Російські війська обстрілюють, наносять ракетні удари і бомбардують міста, спричиняючи величезні втрати серед мирного населення, руйнуючи цивільну інфраструктуру та змушуючи мільйони українців залишати свої оселі. 

Подяка компанії Denk Pharma за надану гуманітарну допомогу

Висловлюємо величезну вдячність нашому партнеру Denk Pharma, виробнику якісної фармацевтичної продукції з Баварії, Німеччина, який передав Україні 15 тонн життєво необхідних ліків. Керівництво Denk Pharma негайно прийняло рішення підтримати Україну за переліком, наданим МОЗ України. Ще один наш партнер, компанія AFS Medizintechnik, організувала доставку зі складу в Німеччині до Львова.

Запит про гуманітарну допомогу

Україна захищається від російського військового вторгнення. Російські війська обстрілюють і бомбардують міста, є величезні втрати серед мирного населення.

У той же час постраждали більшість звичайних каналів постачання медичної продукції: відсутні процедури державних закупівель, порушені регулярні канали постачання, деякі склади знаходяться в зонах бойових дій.

Просимо гуманітарну допомогу: Україні вкрай необхідні лікі та медичні вироби.

Воєнний стан, ввезення незареєстрованої медичної продукції та робота компетентних органів

У четвер, 24 лютого о 5 годині ранку Росія здійснила воєнний напад на Україну, одночасно обстрілюючи стратегічні об'єкти та міста, вводячі війська на територію нашої країни. Ми всі прокинулися від звуку вибухів. 

В Україні введено воєнний стан із 05:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб відповідно до Закону України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».