Перейти до основного вмісту
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.
Електронна адреса читача.

Новини

Ввезення та введення в оббіг лікарських засобів, медичних виробів та харчових продуктів під час війни

20 днів Україна захищається від російської воєнної агрессії. Збройні Сили України, територіальна оборона та населення України стримують просування. Російські війська обстрілюють, наносять ракетні удари і бомбардують міста, спричиняючи величезні втрати серед мирного населення, руйнуючи цивільну інфраструктуру та змушуючи мільйони українців залишати свої оселі. 

Подяка компанії Denk Pharma за надану гуманітарну допомогу

Висловлюємо величезну вдячність нашому партнеру Denk Pharma, виробнику якісної фармацевтичної продукції з Баварії, Німеччина, який передав Україні 15 тонн життєво необхідних ліків. Керівництво Denk Pharma негайно прийняло рішення підтримати Україну за переліком, наданим МОЗ України. Ще один наш партнер, компанія AFS Medizintechnik, організувала доставку зі складу в Німеччині до Львова.

Запит про гуманітарну допомогу

Україна захищається від російського військового вторгнення. Російські війська обстрілюють і бомбардують міста, є величезні втрати серед мирного населення.

У той же час постраждали більшість звичайних каналів постачання медичної продукції: відсутні процедури державних закупівель, порушені регулярні канали постачання, деякі склади знаходяться в зонах бойових дій.

Просимо гуманітарну допомогу: Україні вкрай необхідні лікі та медичні вироби.

Воєнний стан, ввезення незареєстрованої медичної продукції та робота компетентних органів

У четвер, 24 лютого о 5 годині ранку Росія здійснила воєнний напад на Україну, одночасно обстрілюючи стратегічні об'єкти та міста, вводячі війська на територію нашої країни. Ми всі прокинулися від звуку вибухів. 

В Україні введено воєнний стан із 05:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб відповідно до Закону України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». 

Верифікація тестів на визначення антигену SARS-CoV-2 для попереднього скринінгу

Стрімке поширення кількості заражень коронавірусом в Україні та світі змушує переглянути чинні протоколи тестувань, розширити можливості лабораторій та проводити пошуки нових способів виявлення та лікування хворих.

Перевірки Держлікслужби щодо медичних виробів для in-vitro диагностики COVID-19

Територіальними органами Держлікслужби розпочато здійснення позапланових перевірок характеристик введеної в обіг продукції, призначеної для діагностики in vitro

Компанія Кратія взяла участь в IX українському «Форумі операторів медичних виробів»

17 червня 2020 року відбувся IX український «Форум операторів медичних виробів», на якому традиційно обговорювалися найактуальніші теми, що стосуються податкового, цінового і технічного регулювання національних ринків медичних виробів, засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів.

Сертифікація медичних виробів в умовах глобальної пандемії

Визнання ЄС сертифікатів, дистанційні аудити та дозволи в інтересах охорони здоров'я: як проходить сертифікація медичних виробів в умовах світової пандемії

Дистанційні аудити, перенесення MDR та визнання сертифікатів ЄС.

Темпи і географія поширення коронавірусної інфекції вже декілька місяців тримають у напрузі всю світову громадськість. У якості превентивних заходів з поширення COVID-19 багато країн закрили кордони для іноземних громадян та обмежили пересування всередині країни.